Новости

15-16 травня. Інтенсив з Андрієм Сідерським

15-16 травня Київ

Андрій Сідерський:
«Вау!!! Та хіба невже??!!! Начебто трохи попустило...
Тому для киян та «гостей міста» відкривається унікальна як для нинішніх часів можливість - прийняти участь в «живому» тренувальному інтенсиві, який я проведу 15-16 травня в студії Сідерського на Малєвіча, 86Г (там, де й завжди воно було, поки деякі люди геть не подуріли з переляку від того віруса)... Інтенсив було заплановано як виключно онлайн захід, але, якщо вже є така можливість, і вам не вломи, то – WELCOME!

Вперше впорядковано буду видавати серії з УСІХ трьох технологічних модулів Yoga Workout Quest:

1. Human Hardware Conditioning (Налаштування «аппаратної» частини людської істоти) - пропрацьовуємо органічне та енергетичне тіло.
2. Operational Field Conditioning (Налаштування операційного поля, або простору) - пропрацьовуємо взаємодію з умовно-віртуальним простором, в якому функціонують наши увага, сприйняття, воля та намір.
3. Functional Conditioning (Налаштування функціоналів) - пропрацьовуємо взаємодію вищезгаданих інструментів з аспектами нашої персональної та загальнолюдської «матриці вірогідностей».

В перший день працюємо с серіями на базі постійних дихальних рядів, в другий - виходимо в поле рандомних подій, і працюємо з параметричними дихальними рядами.

А, і ще – бонус. Оскільки для того, щоб тренуватися оффлайн, комусь доведеться відірвати дупу від дивана і кудись пхатися чи то машиною, чи то поїздом або літаком, чи навіть пішки - але все одно треба буде зробити якесь зусилля і стикнутися хай з мінімальним, але головняком - то ми вирішили зробити знижку для тих, хто дістанеться-таки студії... Замість 200 доларів за комфортну онлайн-практику вдома, для них це буде лише 150 в студії...

Реєстрація по предоплаті у студії:
+380 (44) 239-19-27
Kyivstar: +380 (97) 894-23-55 
Vodafone: +380 (95) 103-07-05 
Lifecell: +380 (63) 533-56-12 
Мероприятия