Новости

14-15 серпня. Інтенсив з Андрієм Сідерським

Маємо для вас гарну новину. Андрій Сідерський - 14-15 серпня 2021. Total Detox і інші тренувальні серії алгоритму Yoga Workout Quest. Інтенсив відбудеться в нашій студії.

14-го - субота о 17:00
15-е - неділя о 8:00
Трошки інформації про подію від Майстра: 
Біохакінг в квадраті в стилі Yoga Workout Quest. Нова розробка «на злобу дня». Тренувальні серії типу TOTAL DETOX для довгострокової комплексної пост-вакцинальної і пост-ковідної адаптації організму.
З огляду на неабияку кількість звернень до мене з боку різних персонажів з проханням про розробку деяких йогоподібних алгоритмів «натурального біохакінга техногенних біохаків» з метою адаптації до пост-ковідної і пост-прищеплювальної тілесної реальності ... втім, не тільки тілесної ... мені довелося замислитися над створенням відповідного розділу на додаток до вже існуючими схемами YWQ.
Спрямованість дії нових тренувальних серій я позначив як Primary Purge, що означає буквально «первинне очищення, первинна промивка», а принцип їх роботи сформулював як Total Detox ( «повна детоксикація», причому не тільки органічна ... й навіть не стільки ... але й органічна теж ).

14-15 серпня я проведу оффлайн weekend-інтенсив в студії Сідерського в Києві, на якому представлю дві нові детокс-серії, орієнтовані на пост-вакцинальну і пост-ковідну адаптацію, поряд з іншими функціональними складовими алгоритму YWQ. Звичайно, на відміну від повноцінного ритритного збору, за два заняття відкритих інтенсивів я зможу подати лише дві з шести базових Total Detox серій (яких в цілому - вісімнадцять, включаючи ще 6 advanced і 6 PRO), однак знання цих двох досить, щоб успішно протистояти напасті, користуючись ними за призначенням і регулярно отримуючи результат, відповідний адаптогенному профілеві їхнього «біохак-впливу».

Реєстрація по предоплаті у студії:
+380 (44) 239-19-27
Kyivstar: +380 (97) 894-23-55 
Vodafone: +380 (95) 103-07-05 
Lifecell: +380 (63) 533-56-12 
Мероприятия