ІРИНА КРАВЕЦЬ
Інструктор YWSAS
  • За освітою — економіст
  • Практикую йогу з 2010 року
  • Закінчила навчання за системою Андрія Сідерського Yoga Workout Self-Adjustment Sуstem
  • Нутриціолог. Консультую по збалансованому харчуванню
13:30-14:50
Система YWSAS
Великий зал
Вівторок
Четвер
Мій шлях у практику йоги почався у 2010 році, і дуже банально, я вирішила привести тіло в форму після вагітності. Напрямком була Yoga23 Сідерського А.В. З регулярною практикою, моє сприйняття тіла, цілі і ставлення до занять змінювались, а захоплення йогою ставало все більшим.

З часом зрозуміла, що економістом працювати я не хочу. Вирішила поглиблювати свої знання і розвиватись в напрямку йоги. Так моє хоббі перейшло в професію. У 2017 році почала викладати йогу в студії м.Тернопіль.

За цей час пройшла навчання і отримала сертифікат RYT 200, навчання з МФР. Відвідувала заняття у провідних викладачів системи Y23 в студії Сідерського А.В. Пройшла різні навчальні семінари Віктора Петренка. Їздила на інтенсиви та практикувала персональні програми складені тренером-експертом методики Y23 Людмили Забалканської.

У 2018 р познайомилась з системою YWSAS на семінарі Сідерського А.В.
У 2019 р переїхала у м.Київ , з цього року по 2020 р пройшла навчальний курс по першій стадії системи YWSAS та успішно здала екзамен.

Окрім йоги цікавлюсь нутриціологією. Пройшла 2 ступені навчання у «Школі здорового харчування» Є.Толстікової. Надаю консультації по збалансованому харчуванню та складаю щоденний раціон.
Ірина інструктор нової системи Андрія Сідерського Yoga Workout Self-Adjustment Sуstem