Блог йога-студии Сидерского

Вперше на йогу

Вперше на йогу
Якщо вперше на йогу зібралися, то потрібно обов'язково подбати про помічників наявність яких допоможе займатися максимально продуктивно і комфортно. В першу чергу мова йде про килимок. Це той виріб, без якого йогою в принципі не займаються. Наявність килимка дозволяє практику повністю сконцентруватися на техніці, зануритися в дивовижну атмосферу занять і отримати задоволення. Незалежно від того скільки практику років, якої він статі і віку, регулярні заняття йогою потрібні всім.

Суть в тому, що результативність від системи неймовірна. У людини починає краще працювати повністю весь організм, що позначається позитивно на самопочутті і зовнішньому вигляді. Потрібно займатися йогою регулярно, уважно слухати те, чим ділиться тренер з йоги і насолоджуватися заняттями. Переваг у практиці існує величезна кількість, тому йога вважається одним з найпопулярніших напрямків у світі. В першу чергу вона дає можливість удосконалювати не тільки тіло, а й розум, психологічний аспект і духовну складову. Перевага практики полягає також і в тому, що вона є прекрасним засобом для відпочинку.

Ті, хто вирушили вперше на йогу повинні чітко усвідомлювати важливість концентрації на власних відчуттях. Це важливо через те, що практика повинна приносити задоволення і тільки тоді буде результативність. Наявність під час занять килимка у багато разів спрощує і покращує процес освоєння системи. Обрати правильний виріб не складно. Потрібно враховувати розмір моделі і напрямок, яким займаєтеся. Практики, яким подобається інтенсивна йога повинні використовувати килимок, який досить довгий для того, щоб надійно виконувати вправи. Крім цього, потрібно використовувати килимок трохи коротший, якщо займаєтеся традиційними заняттями. В середньому розмір вироба повинен перевищувати зріст практика від 10 до 30 сантиметрів в залежності від напрямку, яким займаєтеся. Є безліч різних моделей і всі вони мають різну форму або дизайн. Незважаючи на величезний вибір найкраще використовувати традиційний килимок, форма якого прямокутна. Вибираючи дизайн можна керуватися виключно власним смаком і уподобаннями. Не потрібно також забувати про одяг. Найкраще якщо наряд буде з натуральних матеріалів. В такому випадку можна буде комфортно практикувати йогу, а підходящий одяг в свою чергу забезпечить максимальну легкість.

Ті, хто вирушили вперше на йогу повинні чітко усвідомлювати важливість такого моменту як регулярність. Тільки тоді буде ефективність від занять і відповідно позитивні зміни. Потрібно уважно слухати інструктора, який допоможе робити перші кроки в цьому напрямку.
Йога для начинающих