Блог йога-студии Сидерского

Йога для початківців Київ

Йога для початківців Київ

Йога для початківців Київ в студії Сідерського буде прекрасним початком багаторічної практики, яка допоможе Вам і Вашому організму досягти стану абсолютної гармонії.
Студія Сідерсього – саме те місце, яке Вам варто відвідати, якщо Ви не маєте досвіду, оскільки заняття там побудовані таким чином, що людина з будь-яким рівнем підготовки зможе знайти програму на власний смак і можливості організму. Ви маєте можливість на практиці ознайомитися з різними режимами тренувань і для себе підібрати оптимальний просто відвідавши будь-яке заняття у будь-якого викладача на разовій основі. Але оскільки нерегулярні заняття не несуть в собі комплексного ефекту і стійкого результату, вони мають скоріше ознайомлювальний або дозвільний характер. Такі практики будуть корисні і тим, хто хоче підтримувати раніше досягнутий результат - разові заняття цілком відповідатимуть Вашим потребам.

Оскільки більшість новачків перебувають в розгубленості, не знаючи з чого ж їм почати і на що звернути увагу, в рамках студії регулярно проводяться курси для початківців. Ви зможете коректно і максимально ефективно вибудувати свою практику від основ до вершин, уникнувши травм і втрати часу на виправлення помилок.
Почати краще всього з занять цигун і йогою-соматикою, перший тип допоможе тілу, другий – підготує Вас емоційно і психологічно. Організм буде спотворювати ефект від тренувань, саме з цією метою слід спочатку його налаштувати на потрібну хвилю.
Цигун - це розігрівальна гімнастика, в її основі - нескладні для виконання вправи. Вона має потужниий оздоровчий ефект для всіх структур організму, так що можете її використовувати і як підготовку до більш складних рівнів, і як самостійну практику. До речі, без впевненого володіння і певного досвіду розігрівальної розминки освоїти комплекси енергодинамічної гімнастики тренувальної системи Андрія Сідерського вкрай складно, фактично - неможливо.

Соматика - метод чисто науковий, в основі лежать закони нейрофізіології, анатомії та біомеханіки. Поєднувати її можна з будь-якими фізичними тренуваннями, більше того, саме ці заняття допоможуть Вам розслабляти свій організм на всіх рівнях. Її мета - навчити Вас чути свій організм, його потреби.
У студії є як групові тренування, так і індивідуальні заняття. Розклад студії складено таким чином, що заняття проходять практично щогодини з 7 ранку до 10 вечора. Кваліфіковані викладачі допоможуть Вам коректно вбудуватися в тренувальний процес, незалежно від того, новачок Ви або досвідчений практик. До того ж тренування в групі мають потужний психічний ефект, що дозволить Вам в найкоротші терміни навчитися відчувати стан йоги, що включає в себе спокій, зібраність і відчуженість. Але якщо є бажання працювати індивідуально - ласкаво просимо. Такі заняття будуть ефективними з тієї причини, що тренер зможе скласти план тренування конкретно для Ваших потреб, а також пильно стежити за виконанням вправ.

Йога для початківців Київ чудово підійде Вам, якщо Ви вирішили серйозно зайнятися своїм здоров'ям і хочете домогтися реального ефекту без медикаментозного впливу.
Йога для начинающих