Блог йога-студии Сидерского

Студія йоги в центрі

Студія йоги в центрі
Студія йоги в центрі допоможе Вам зміцнити своє здоров'я в цілому, знайти приховані резерви і відновити душевну рівновагу.

Люди вирішують відвідувати заняття з йоги з різних причин, мета у кожного своя, але ефект завжди один: при правильному підході Ви знаходите рішення поставленої проблеми: якщо це йога для зменшення ваги, то регулярні тренування допоможуть Вам не тільки схуднути, але і повернуть пругкість шкірі. Йога для зняття стресу стане в нагоді не тільки при синдромі тривожності або хронічній втомі. Її ефект був продемонстрований на пацієнтах з біполярним розладом психіки: після декількох занять симптоми ставали менш вираженими, а при постійній практиці спостерігалося помітне поліпшення.

Йога для вагітних – річ унікальна. Довгий час вважалося, що жінкам в очікуванні не можна відвідувати такі заняття, але тут річ тільки у підході до них. Якщо з різних видів йоги вибрати правильні вправи, то вона не тільки не заборонена, але і дуже корисна! Її мета - підготувати організм жінки до колосальної навантаження, яке її чекає під час пологів, зменшити больові відчуття до мінімуму і допомогти народити здорового малюка.
Йога для дітей, як виявилося, теж буває і є дуже корисною. На відміну від дорослих, молодше покоління ще не має тих фізичних і психологічних бар'єрів, які заважають і в заняттях, і в повсякденному житті. Наприклад, дитина не стане відмовлятися від виконання вправи з причини того, що у неї слабкі коліна, вона просто буде намагатися зробити те, що їй сказали. Такі ось заняття допоможуть і для зміцнення організму загалом, і як підготовка перед якоюсь спортивної секцією.

У студії Сідерського є групи різної складності і інтенсивності, втім, як і різного профілю.
Почати ж радимо з відвідання цигун і соматики, які допоможуть Вам підготуватися на фізичному і психологічному рівнях.
Цигун - розігрівальна гімнастика, може використовуватися і як самостійна дисципліна, і як база для більш складних занять. Наприклад, без неї майже неможливо займатися за інтенсивною програмою Сідерського.

Соматика ж є суто науковим методом, точніше це підбірка законів нейрофізіології, анатомії та біомеханіки. На цих заняттях Ви навчитеся слухати своє тіло і оволодієте мистецтвом тотального розслаблення.
А ось стандартні заняття з йоги в студії Сідерського бувають двох типів: YOGA23 і YOGA23FiT, відрізняються вони за інтенсивністю, рівнем складності та потенціалом впливу. Друга взагалі може використовуватися професійними спортсменами для тренувань на витривалість і зміцнення організму.

Студія йоги в центрі - це те місце, де Вас навчать розуміти себе і своє тіло, слухати його потреби і жити в гармонії з самим собою.
Йога студия