Блог йога-студии Сидерского

Студія йоги в Києві

Студія йоги в Києві
Якщо Вам потрібна студія йоги в Києві , радимо звернути увагу на заклад Сідерського - це те місце, де будь-хто зможе знайти тренування конкретно для себе.

Існує широкий спектр занять: YOGA23, YOGA23FIT, цигун, хатха йога-, йога для вагітних, йога для дітей і підлітків, йога-соматика. Людина з будь-яким рівнем підготовки зможе підібрати собі курс, який враховуватиме її побажання і можливості.
Почнемо з того, що Ви можете ознайомитися з різними тренувальними режимами і вибрати оптимальний для себе, без різниці який у Вас досвід. У студії постійно проводяться курси, як для недосвідчених йогів, так і для професіоналів. Ваша практика буде вибудована від перших ступенів до вершини таким чином, щоб уникнути можливих травм і помилок, а значить - заощадити час і сили на їх виправлення.

Ви можете відвідати будь-яке заняття у будь-якого викладача на разовій основі. Але оскільки нерегулярні заняття не сприяють створенню стійкого результату, вони носять більше ознайомлювальний або дозвільний характер. Якщо Ваш спосіб життя не дозволяє Вам практикувати регулярно, але ви, можливо, бажаєте підтримувати раніше досягнутий результат або просто хочете зарядитися позитивною енергією - разові заняття цілком відповідатимуть Вашим потребам.

Найкращим варіантом для тих, хто хоче займатися регулярно, але має цейтнот, будуть групові тренування. Графік занять побудований так, що практично щогодини з 7 ранку до 10 вечора проходять заняття різної складності і інтенсивності. Викладачі досвідчені та висококваліфіковані, так що Вам допоможуть підлаштуватися в процес тренувань незалежно від Вашої підготовки. Групові заняття радять з тієї причини, що саме на них Ви зможете в найкоротші терміни навчитися набувати стану спокою, зібраності і відчуженості.
Якщо у Вас зовсім немає часу, є проблеми зі здоров'ям (які-небудь особливі випадки), Ви хочете займатися за адаптованою конкретно під Вас програмою або ж просто Вам некомфортно працювати в групі - тоді Вам підійдуть індивідуальні тренування. Вправи будуть підібрані з певною метою, викладач буде стежити за кожним Вашим рухом, а значить, практика буде максимально якісною і ефективною. Єдине, що Вам потрібно - достатня мотивація і зацікавленість у результаті.

Інтенсив-практикум - один з найбільш ефективних способів ознайомитися з методикою YOGA23, отримати нові знання, прийти у відмінну форму за декілька днів. Даний тренувальний режим забезпечить Вам глибоке занурення в процес психофізичної трансформації і підійде як професійним викладачам, так і тим, хто займається йогою «для себе».

Студія йоги в Києві – Сідерського, адаптована під європейські цінності та наш менталітет, а значить, там Ви будете без надлишкових релігійних міркувань і ритуалів займатися власним здоров'ям і розвитком.
Йога студия