Блог йога-студии Сидерского

Заняття йогою Київ

Заняття йогою Київ
Заняття йогою Київ в студії йоги Сідерського допоможуть Вам віднайти баланс між власним тілом і духом, поправити здоров’я і просто переосмислити власне життя.
До цього, не побоюся слова, мистецтва люди звертаються з різних причин: хтось просто намагається віднайти себе, а у когось є певна мета, наприклад, скинути вагу або позбавитися від депресії. Але, незалежно від того, що Ви прагнете отримати від цих занять, поставитися до них потрібно відповідально і з розумінням.

Можна відвідувати групові заняття або ж найняти персонального тренера. Люди певного стану здоров'я часто не можуть підлаштуватися під інших, тому і наймають учителя для індивідуальних тренувань. Є й ті, хто просто соромиться займатися в оточенні когось, або ж має занадто тісний робочий графік. Хоча фахівці кажуть, що заняття в групі дуже корисні психологічно. У будь-якому разі, йога студія Сідерського пропонує і ті, й інші. Крім того, розклад занять складено таким чином, що тренування різної складності і інтенсивності тривають з 7.00 ранку до 22.00 вечора.

Перш ніж починати практику будь-якого виду йоги, слід пройти фізичну і психологічну підготовку. Для цього радимо відвідати заняття з соматики і Цигун. Перші - це повністю науковий метод, в основі якого лежать певні закони нейрофізіології, анатомії та біомеханіки, його призначення - допомогти Вам відчути своє тіло, а також освоїти механізми тотального розслаблення. Цигун - гімнастика для розігріву. Лаконічний комплекс нескладних вправ допоможе Вам підготувати своє тіло до майбутніх навантажень, а в чистому вигляді є просто дуже корисним для здоров'я.

Загалом же в студії Сідерського, крім додаткових програм, є дві основні: YOGA23 і YOGA23FiT. Відрізняються вони інтенсивністю та рівнем складності. YOGA23FiT є більш складною, при цьому має два рівні, і якщо початковий підійде для реабілітації, то поглиблений створений для професійних спортсменів. Підвищується координація і витривалість, розвивається сила і реакція - все, що потрібно для досвідчених практиків.
Окремо хотілося б згадати про два цікаві курси у студії: йога для вагітних і для дітей. Для жінок, яких незабаром очікує поповнення в родині, подібні заняття корисні з тієї причини, що допоможуть підготуватися до катастрофічного навантаження на організм, яке на них чекає під час пологів. А ось для дітей і підлітків йога підійде, щоб краще навчитися контролювати себе і розуміти світ навколо, крім цього, це допомога для них і фізично.

Заняття йогою Київ в студії Сідерського допоможуть Вам у багатьох напрямках. Наше покоління звикло звертатися до лікаря, коли все зовсім погано. Що ж, регулярні заняття виключать і те, й інше. Ви будете відчувати себе здоровою людиною, як фізично, так і духовно. Лишилося тільки зробити перший крок – купити абонемент.
Йога тренировки