Блог йога-студии Сидерского

Дитячі заняття йогою

Дитячі заняття йогою
Практика йоги в цьому сенсі - ідеальний варіант. До того ж дитячий напрямок враховує особливості малюка в фізичному, фізіологічному і психологічному плані. Справедливості заради треба сказати, що дитяча йога не є модною тенденцією, а являє собою унікальну систему гармонійного і цілісного розвитку дитини. Позитивний вплив від занять доведено лікарями і фахівцями з усього світу. Дитячі заняття йогою є комплексом вправ, в основі якого лежить хатха-йога.

Розглядаючи дитинство з точки зору змін як фізичних, так і психологічних варто відзначити, що йога має особливості для кожної з вікових груп, а значить, дитина отримає те, що їй потрібно. Коли відправити дитину на йогу вирішуйте самостійно, адже однозначної думки на цей рахунок немає. Відвідувати практику можуть діти від трьох років, оскільки заняття бувають різного рівня. У нашому йога центрі гнучкий розклад, тому Ваша дитина зможе займатися в будь-який зручний час. Рекомендуємо приділити увагу відповідному одягу, оскільки цей параметр визначає комфорт малюка під час практики. Універсальним варіантом стане одяг, створений з натуральних матеріалів і невеликої кількості синтетики. Відповідно до думки йога практиків таке поєднання є дуже вдалим.

Прийшовши на дитячі заняття йогою, дитина буде розвивати координацію, силу, гнучкість і витривалість, що неодмінно допоможе їй в майбутньому. До того ж асани не завжди бувають прості у виконанні, що в свою чергу допоможе малюкові розвинути чутливість і силу, дізнаючись багато про себе і свої можливості. За допомогою вправ зміцнюються суглоби, стаючи еластичнішими, а рухи дитини красивішими. Для маленьких дітей важлива активність і рухливість, а значить, йога неодмінно їм сподобається. Варто сказати, що практика неймовірно корисна для учнів початкових і середніх класів, адже саме в цей період закладається основа здоров'я дитини. Приємних тренувань! Нехай Ваш малюк насолоджується йогою!
Йога тренировки