Блог йога-студии Сидерского

Йога поряд з метро

Йога поряд з метро
Йога поряд з метро в студії Сідерського - те саме ті заняття, на яких Ви зможете привести в гармонію своє тіло і думки, зміцнити організм і відкрити в собі приховані резерви.
Люди з різних причин починають відвідувати подібні тренування. Багатьох проблем можна було б вирішити, якби ми не «тягнули» до останнього, не чекали того моменту, коли хвороба остаточно притисне. Але так вже заведено в нашій ментальності, що до лікаря йдемо в гіршому випадку, а спортом займаємося тоді, коли потрібно відновлювати організм, а зовсім не для підтримання його в хорошій формі.

Ще одна причина більшості хвороб сучасної людини - сидячий спосіб життя. Хтось змушений його дотримуватися через роботу в офісі, інші ж просто не дуже люблять рухатися, а якщо згадати відомий вислів: «Рух – це життя», то перспективи вимальовуються зовсім не веселі. Це відгукнеться Вам в недалекому майбутньому: спочатку почне турбувати хребет і суглоби, порушений кровообіг виллється в хвороби серцево-судинної системи, крім того, фізично слабкий організм не зможе чинити опір вірусам і хворобам - здрастуй, ГРВІ! Окрема «пісня» - м'язи, вони постійно затікають і просто так ця проблема не вирішиться, навіть якщо Ви почнете ходити в тренажерний зал або на аеробіку. Все може навіть погіршитися, оскільки від додаткових навантажень вони ще більше будуть напружуватися, а їм потрібно прямо протилежне. У цьому випадку тільки йога допоможе, адже вона має за мету їх розслаблення.

Фізичні проблеми - тільки верхівка айсберга. Поговоримо про психічний стан офісного трудяги. Якщо вважаєте, що все це несерйозно, хочу Вас попередити - все дуже навіть важливо і складно. Мігрені, депресії, розчарованість у власному житті, синдром хронічної втоми і багато чого іншого підстерігає Вас на кожному ступені кар'єрних сходів. Не кажучи вже про те, що людина, у якої не виходить сконцентруватися на своїй роботі, не може виконувати завдання максимально ефективно. І знову йога, як Супермен, поспішає на допомогу зневіреним і нужденним.

Вона допоможе і за інших специфічних обставин. Наприклад, її ефективність доведена в процесі реабілітації або в період вагітності. Про перший випадок нічого не скажу, а от жінки в очікуванні, які протягом усього терміну практикували йогу, на собі перевірили і довели, що вона допомагає зменшити больові відчуття, готує організм до цього титанічного навантаження і значно спрощує період відновлення після пологів, як у фізичному, так і в емоційному плані.

Просунуті батьки навіть своїх дітей віддають на йогу. Ці заняття мають більше ігровий характер, але от ефект очевидний: вона допомагає як найменшим учням тримати організм у тонусі, так і підліткам значно полегшує пубертатний період і пом'якшує його наслідки.
Йога поряд з метро https://yoga.ua/ в студії Сідерського – високоефективні тренування, які мають на меті допомогти Вам покращити своє життя. Заклад пропонує своїм клієнтам різні типи занять, а графік складений таким чином, що Ви зможете знайти найзручніший час для себе протягом усього дня, адже проходять вони з 7 ранку до 10 вечора. Зробіть своєму організму подарунок вже зараз - купіть абонемент на йогу!
Йога студия