Блог йога-студии Сидерского

Йога для новачків

Йога для новачків
Йога для новачків – групи занять, на яких збирається найрізноманітніша (спортсмени, зацікавлені, учні з досвідом, пересічні люди) публіка, так би мовити. Всі вони початківці, всі вони прагнуть більше та глибше ознайомитися та пізнати філософію та принципи йоги, всі вони прагнуть більше дізнатися про себе. Дуже швидко учні розуміють, що йога – це не лише повноцінне та комплексне фізичне навантаження, що ґрунтується на багатолітньому досвіді майстрів, які викладають в студії. Йога більше, ніж фітнес або гімнастика. Вона має величезну історію та тисячі прихильників по всьому світу тому, що дійсно змінює життя своїх учнів.

Якщо ви вирішили спробувати власні сили та маєте бажання розвивати себе у нових сенсах, йога для новачків підійде якнайкраще. Це ваша змога поглянути по-новому на себе та оточуючу дійсність, розкрити в собі нові ресурси, розвинути нові можливості (як тілесні, так і ментальні). На перші заняття, як правило, всі приходять дуже зацікавлені, випробовують власні можливості, пристосовуються до оточуючих умов. Власне, для того, щоб прийти на заняття, вам необхідно лише мати гарний настрій (настрій на розвиток та відкритість новому), а також зручний одяг. Каремат, який вам обов’язково знадобиться на занятті, ви зможете отримати безпосередньо перед тренуванням в студії (у подальшому, якщо ви вирішите регулярно та інтенсивно займатися йогою, вам знадобиться власний мат – ви самі прийдете до цього рішення).

Йога для новачків являє собою програму занять, що спеціально розроблена для тих, хто лише розпочинає свою власну дорогу до самопізнання. Сертифіковані інструктори мають на меті повноцінне тренування своїх учнів, без форсування те неадекватних навантажень. Оскільки більшість вправ мають градацію за складністю, на заняттях в групах для початківців ви матимете змогу виконувати вправи на тому рівні, що маєте. Регулярні заняття приведуть вас до того рівня, який вам потрібен. Гнучкий розклад занять, можливість самостійно обирати собі напрями, вчителів та кількість занять допоможуть легко ввести практику йоги до вашого життя. Відео уроки, що проводяться в студії дозволить вам займатися йогою вдома, якщо, наприклад, не вистачає часу або немає можливості приїхати на заняття (такі заняття рекомендовано проводити тим учням, які мають більш менш просунутий рівень, тобто можуть правильно виконувати всі основні вправи і не потребують постійної уваги та корекції з боку вчителя). Ефект від регулярних занять ви відчуєте на собі доволі швидко та будете приємно здивовані. Головне – бути відкритим та провадити зміни у собі, у навколишньому середовищі та у світі.
Йога для начинающих