Блог йога-студии Сидерского

Заняття з йоги

Заняття з йоги
Заняття з йоги в студії Сідерського відбуваються майже безперервно протягом дня, тому якщо Ви захочете приєднатися, особливих труднощів не виникне. Існують різні рівні складності і інтенсивності тренувань, так як і безліч видів цього мистецтва.

Якщо Ви тільки починаєте свій шлях у світі йоги, радимо звернути увагу на два підготовчих курси: цигун і соматика. Дуже важливо бути в потрібному стані, як морально, так і фізично, адже прийти і на першому ж занятті з легкістю виконувати всі асани навряд чи зможе середньостатистична людина. Мало того, після початку занять у Вас болітимуть ті частини тіла, про наявність яких Ви навіть не підозрювали раніше, особливо про себе нагадають суглоби: лікті і коліна, адже найбільше навантаження буде йти на них. Крім цього, якийсь час Вам потрібно буде вчитися тому, як «відключати» свою свідомість. Незважаючи на те, що психологи дуже радять групові заняття саме з цією метою, для деяких людей саме присутність оточуючих може виявитися перешкодою на шляху до концентрації.
Цигун - це гімнастика для розігріву, яка може використовуватися і як окрема дисципліна, і як підготовка до більш складних тренувань. Комплекс вправ дуже простий і чинить позитивний вплив на організм, одне з його завдань - допомогти Вам відчути «щільність» простору навколо.

Якщо вищезгадані заняття є різновидом йоги, то соматика - метод чисто науковий, побудований він на законах нейрофізіології, біомеханіки та анатомії. Поєднується з будь-якими тілесними практиками, але основним його завданням є навчити Вас розуміти своє тіло і розпізнавати його сигнали. Пройшовши цей курс, Ви набудете дуже специфічного вміння - тотально розслаблятися, що ще не раз стане в нагоді на інших заняттях.

Також студія Сідерського своїм клієнтам пропонує набір в групу з йоги для вагітних і для дітей. Оскільки звичайні тренування не підходять для жінок в очікуванні, з різних практик були відібрані такі вправи, які не тільки безпечні, але й дуже корисні перед народженням малюка: навантаження на організм при пологах є воістину колосальним, тому без відповідної підготовки буде складно. Заняття йогою для вагітних значно допоможуть полегшити і прискорять процес відновлення в період «після». А от підліткам йога допоможе пережити процес «перебудови» тіла і свідомості в пубертатному періоді.

Заняття з йоги в студії Сідерського настільки різнопланові, що можуть стати в нагоді людині будь-якого рівня підготовки. Зробіть собі подарунок – завітайте у студію вже зараз!
Йога тренировки